Çizgi Film izlet

Hem izleyin , Hemde izletin

Kücük Kahraman Everyones Hero Online izle

1930'larda geçen filmde genç bir çocuk olan sevimli kahramanımız, kendisini olağanüstü bir yol ayrımında bulur: Bir kahraman olma şansı tam karşısındadır ve inanılmaz zorluklara rağmen bunu gerçekleştirebilecektir ya da daha güvenli yolu seçip kendisini riske atmayacak ve kahraman olma şansını kaybedecektir. Ailesinin ona aşıladığı kendine güven ile sevimli bir kız arkadaşı ve kalıplara sığmayan sıradışı yardımcılarıyla birlikte, bazen tehlikeli, oldukça da komik bir ülke turuna çıkar. Gelişen olaylar sürecinde, ailesinin onurunu kurtaracak, dünyanın en büyük spor yıldızını arkadaş edinecek ve içindeki kahramanı ortaya çıkartacaktır. Küçük bir çocuk için hiç de fena değil! Superman olarak tanınan Christopher Reeve, ölümünden hemen önce tamamladığı "Küçük Kahraman" filmini "Bir oğlun babasına olan sınırsız ve karşılıksız sevgisinin ve bağlılığının sımsıcak bir portresi" olarak tanımlıyor. "Küçük Kahraman", tüm ailenin hep birlikte keyifle izleyebileceği, bir arkadaşlık, dostluk ve sevgi filmi.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum göndermek için aşağıdan "yorumlama biçimi" kısmından , Adı/URL , yada Anonim seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Açıklamalar

>>Videoları takılmadan izlemek için Firefox kullanın..
>>Çalışmayan video varsa , konu içlerindeki yorum panelinden bize bildirdiğiniz an yenisi ile değiştirilecektir.
>>Sitemizdeki tum videolar video.yahoo.com ve benzeri adreslerden alinmistir.Hiç bir videonun tarafimizca baglantisi yoktur.
>>Soru ve görüşleriniz için mail adresimiz : cizgifilmizlet@gmail.com

Son Yorum Alanlar

Canli Çizgi Film izle

http://img208.imageshack.us/img208/5549/yumurcaktvizle.gif

Link Değişimi

http://img186.imageshack.us/img186/3589/blogekleblogtanit.gif

Blog Arşivi

Blog Statistics

belgesel izle
Blogger Eklentileri